KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10739101
nr 1073 9101
Akvarell
signerad. Tegelbacken, 18x23
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 december 2016
kl 20:09:17
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr