ART / Oil paintings / Oil painting 17188115
nr 1718 8115
Ivan Bergdahl
(f. 1929), Sverige
Ivan Bergdahl (b. 1929), Sverige. Signerad, Maskinistbostaden. Olja på duk, 58x65, rym; 63x70 cm, yttermått inklusive ram: ,
OIL PAINTING, Signerad, Maskinistbostaden. Olja på duk, 58x65, rym; 63x70 cm, yttermått inklusive ram:
Ivan Bergdahl, Swedish painter, born 1929
1000
SEK 700
Monday August 25 2025
at 19:07:28
19/8 19:56:53