KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller+teckningar 9018186
nr 901 8186
Akvareller+teckningar
5 delar, bland annat. A Matson, proveniens: Gösta Stenman
Kondition: oramade
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:03:57
100 kr
250 kr