KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14543252

nr 1454 3252

Alexander Tolstoy

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk, 38x30cm, yttermått inklusive ram: 68x60cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 mars 2022
kl 20:06:09

Alexander Tolstoy

Läs mer om Alexander Tolstoy