ART / Lithographs / Litograph in colors 16066100
nr 1606 6100
LITOGRAPH IN COLORS
Henri Laurens, ej signerad och numrerad. Litograph in colors. Sheet: 38x28 cm, outer dimensions including frame: 49x39,
Henri Laurens, ej signerad och numrerad. Färglitografi. Bladets mått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 49x39 cm
600
SEK 1100
Monday Mars 18 2024
at 20:42:37
300 kr
350 kr
450 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr