KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15286297

nr 1528 6297

Björn Krestesen

(f. 1951), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 99. Olja på duk, 34x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x28 cm

Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 mars 2023
kl 20:27:22

20/3 15:11:44 1      Vinnande bud

Björn Krestesen

Läs mer om Björn Krestesen