KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067011

nr 1706 7011

Carl Johansson, landskap i solnedgång. Signerad och daterad -36. Olja på pannå, 24,5x37,5 cm, yttermått inklusive ram: 34,5x47,5 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 2 juni 2025
kl 20:55:29