KONST / Litografier / Färglitografi 10649320
nr 1064 9320
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Utsikt mot Fåfängan, EA-upplaga, signerad, motivet: 51x63
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 19:54:15
300 kr
1.500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg