KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 12931011
nr 1293 1011
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Teckning, Demonstration. Signerad, daterad -66. Akvarell/blyerts, ca 32x24 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:42:40
300 kr
350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg