KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16164098

nr 1616 4098

Dan Nygårds

(f. 1943), Sverige

"Fröken Anna". Signerad. Blandteknik på duk, yttermått inklusive ram: 32x25 cm

Dan Nygårds, svensk bildkonstnär född 1943.

måndag 29 april 2024
kl 18:31:22

Dan Nygårds

Läs mer om Dan Nygårds