KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning / akvarell 15507403
nr 1550 7403
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Teckning / akvarell, Stämpelsignerad, Folksamling. Bildmått: 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 31x26 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:06:00
700 kr
1.800 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson