ART / Watercolor paintings & Drawings / Teckning / akvarell 15507403
nr 1550 7403
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Carl Wilhelmson (1866-1928), Sweden. Stämpelsignerad, Folksamling. Image dimensions: 16x12 cm, outer dimensions including frame: 31x26,
Teckning / akvarell, Stämpelsignerad, Folksamling. Bildmått: 16x12 cm, yttermått inklusive ram: 31x26 cm
1000
SEK 2000
Monday July 3 2023
at 20:06:00
700 kr
1.800 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.500 kr
1.600 kr (Robot)
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
1.900 kr
Carl Wilhelmson
Read more about Carl Wilhelmson