KONST / Litografier / Färglitografi 11796070
nr 1179 6070
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 57/100, motivet: 24x29 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 april 2018
kl 20:33:36
20/4 18:36:39
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer