KONST / Litografier / Färglitografi 12213342
nr 1221 3342
Martina Clason
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, "Domenica". Signerad, numrerad 167/170. Motivet: 72x51 cm
Martina Clason, svensk designer, konstnär och tecknare, född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2018
kl 19:14:58
3/12 10:17:02
Martina Clason
Läs mer om Martina Clason