KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8748690

nr 874 8690

Blandteknik

Signerad, Paris, -81, 65x51

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 februari 2014
kl 18:07:26

7/2 13:07:14 1      100 kr
10/2 15:21:10 2      Vinnande bud