KONST / Litografier / Färglitografi 7517389
nr 751 7389
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi , Peter Dahl (f. 1934), Sällskap. signerad. 129/290, bladets mått: 57x80
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:51:36
1.300 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.700 kr
Peter Dahl (f. 1934)