KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17277411

nr 1727 7411

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad S. Dobrovolsky. Amaryllis, Akvarell, bildmått: 48x32 cm, yttermått inklusive ram: 54x39 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:34:10

29/9 15:55:41 1      Vinnande bud
29/9 20:22:47 1      justering av budtak