FURNITURE / Chairs and Stools / Bar stools 10548066

nr 1054 8066

BAR STOOLS

3 + 2 pcs, snarlika, wear, damages.

3 + 2 st, snarlika

Condition: slitage, skador

1000

SEK 700

Monday September 5 2016
at 18:17:06

31/8 21:43:01 1      Vinnande bud