KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10134065
nr 1013 4065
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Etsning, Hasse Lindroth (f. 1938), Gamla Stan, 56 / 220, signerad, 30x40
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:25:04
200 kr
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth