KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16783125

nr 1678 3125

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kustscen med kor figurer och båtar, ej signerad. Olja på duk, 52x75 cm, yttermått inklusive ram: 65x88 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 februari 2025
kl 18:48:31

10/2 17:56:06 1      Vinnande bud