MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Wall lantern 10379601
nr 1037 9601
WALL LANTERN
Utomhus, length: 125 cm, wear, damages.
Utomhus, längd: 125 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday May 16 2016
at 20:58:07
300 kr
350 kr