MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13767254
nr 1376 7254
Skåp
1800-tal, bemålad. Bredd: 67 cm. Djup: 35 cm, höjd: 97 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:55:02
500 kr
900 kr
1.100 kr