KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 9838411

nr 983 8411

Gravyrer

1 par, 23x27 1700-talets slut

Utrop:

1.200 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 28 september 2015
kl 18:06:17

23/9 21:44:42 1      1.200 kr
28/9 15:40:57 2      Vinnande bud