KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744077
nr 1474 4077
Oidentifierad konstnär. Signerad 1870, Marin. Olja på pannå, 21x30, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:06:46
700 kr
800 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.900 kr
2.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr