FURNITURE / Cupboards & Cabinets / SkÃ¥psöverdel 5475562

nr 547 5562

Skåpsöverdel

Lenght: ()

1800-tal, längd: 140, djup: 43, höjd: 158 (slitage)

300

SEK 1600

Monday October 20 2008
at 16:13:11