FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Skåpsöverdel 5475562
nr 547 5562
Skåpsöverdel
Lenght: ()
1800-tal, längd: 140, djup: 43, höjd: 158 (slitage)
300
SEK 1600
Monday October 20 2008
at 16:13:11
400 kr
750 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.600 kr