ART / Lithographs / Litographs in colors 10134055
nr 1013 4055
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs. Adrian von Arkel, Stockholm, numrerade och signerade, subject: 41x55,
2 st. Adrian von Arkel, Stockholm, numrerade och signerade, motivet: 41x55
600
SEK 300
Monday January 18 2016
at 19:03:32
18/1 18:23:57
- Thema-auction
Jan 18
Stockholm
Read more about Stockholm