ART / Lithographs / Litograph in colors 9139015
nr 913 9015
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), par på cykel, 202/290, sheet: 42x29,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Karl Höglund (f. 1940), par på cykel, 202/290, bladets mått: 42x29
Condition: löst blad
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 700
Monday September 22 2014
at 18:18:14
350 kr
600 kr
600 kr
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund