MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dish 15228034
nr 1522 8034
DISH
Cloisonnéarbete, China, 18-/1900-tal. Length: 26 cm,
Cloisonnéarbete, Kina, 18-/1900-tal. Längd: 26 cm
Condition: slitage, skador
700
SEK 450
Monday February 20 2023
at 20:38:45
400 kr