GLASS & CERAMICS / Glass / Vase 10935225

nr 1093 5225

Gunnel Nyman

(1909-1948), Finland

Gunnel Nyman (1909-1948), Nuutajärvi, signerad, höjd: 33 cm, slitage.

VASE, Gunnel Nyman (1909-1948), Nuutajärvi, signerad, höjd: 33 cm

Condition: visst slitage

Yes

2600

SEK 3200

Monday February 27 2017
at 19:29:56

  • Klassiska
  • Feb 27

Klassiska

Read more about Klassiska