KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12644273
nr 1264 4273
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, "Moses crossing the Red sea", oramad, signerad. Olja på duk, 86x104 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:09:37
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr