KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4058164
*
nr 405 8164
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Blandteknik, Troll, Rolf Lidberg 1945
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
300 kr
Såld:
2.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 april 2006
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/4 13:06:41
1
300 kr
7/4 13:15:23
1
450 kr
7/4 13:16:42
1
650 kr
7/4 14:22:10
2
1.200 kr
9/4 18:12:46
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik rolf lidberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige troll vattenfärg
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:12
*
Rolf Lidberg
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
nr 405 8164
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Blandteknik, Troll, Rolf Lidberg 1945
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 2.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 10 april 2006 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/4 13:06:41 | 1 | 300 kr |
| 7/4 13:15:23 | 1 | 450 kr |
| 7/4 13:16:42 | 1 | 650 kr |
| 7/4 14:22:10 | 2 | 1.200 kr |
| 9/4 18:12:46 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik rolf lidberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige troll vattenfärg
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:12



