ART / Lithographs / Litograph in colors 14332025
nr 1433 2025
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Joan Miró (1893-1983), Spain. No signature, numbered 832/1000. Litograph in colors. Sheet: 80x60cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Ej signerad, numrerad 832/1000. Färglitografi. Bladets mått: 80x60cm, oramat löst blad
2000
SEK 3400
Monday November 22 2021
at 20:11:33
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Robot)
1.800 kr
1.900 kr (Robot)
2.200 kr
2.400 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Robot)
3.200 kr
- Thema-auction
Nov 22
Read more about Grafik