MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 9682026
nr 968 2026
Bokskåp
1800-tal, längd: 130 cm, djup: 40 cm, höjd: 230 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 29 juni 2015
kl 20:11:07
28/6 16:22:24
5.600 kr
29/6 19:48:39
- Klassiska
29 jun
Klassiska
Läs mer om Klassiska