KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728059
nr 1572 8059
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 83, "höst". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 38x46cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:24:40
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren