ART / Oil paintings / Oil painting 10565018
nr 1056 5018
Herman Hägg
(1884-1966)
Herman Hägg (1884-1966), Stockholm Palace, signed, duk, 66x100, Proveniens Nanny Häggs dödsbo.
OIL PAINTING, Herman Hägg (1884-1966), Stockholms slott, signerad, duk, 66x100
Condition: Proveniens Nanny Häggs dödsbo
Withdrawn
Monday September 19 2016
at 19:35:47