FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 14774264
nr 1477 4264
ARMCHAIR
Louis XVI style, wear, damages.
Louis XVI-stil
Condition: slitage, skador
SEK 200
Monday July 4 2022
at 20:07:53
150 kr