ART / Lithographs / Litograph in colors 9122073
nr 912 2073
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Bo-Åke Adamsson, Épreuve d'artiste (artist proof), sheet: 40x29, unframed.
LITOGRAPH IN COLORS (F), Bo-Åke Adamsson, EA (konstnärens exemplar), bladets mått: 40x29
Condition: oramad
Albert Johansson, Swedish born 1926, dead 1998.
800
SEK 400
Monday September 15 2014
at 18:32:01
12/9 12:44:55
15/9 16:39:48
350 kr
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik