KONST / Litografier / Färglitografi 15618194
*
nr 1561 8194
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, daterad. Signerad, numrerad 13/50, -77. Färglitografi, bildmått: 26x23 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 september 2023
kl 19:15:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/9 15:33:50
1
100 kr
4/9 13:37:43
2
150 kr
4/9 16:37:58
2
Vinnande bud
4/9 17:05:35
1
200 kr
4/9 17:05:35
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: daterad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1561 8194
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, daterad. Signerad, numrerad 13/50, -77. Färglitografi, bildmått: 26x23 cm, yttermått inklusive ram: 53x42 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 september 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/9 15:33:50 | 1 | 100 kr |
4/9 13:37:43 | 2 | 150 kr |
4/9 16:37:58 | 2 | Vinnande bud |
4/9 17:05:35 | 1 | 200 kr |
4/9 17:05:35 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: daterad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16