ART / Oil paintings / Oil painting 15781046
nr 1578 1046
OIL PAINTING
Ylva Spendrup. Still life with fruits. Signed. Oil on canvas, 40, 5x50, 5 cm, unframed. Skänkt av konstnären,
Ylva Spendrup. Fruktstilleben. Signerad. Olja på duk, 40,5x50,5 cm, oramad. Skänkt av konstnären
1000
SEK 900
Monday November 13 2023
at 16:46:00
350 kr
500 kr
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren