ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16327003
nr 1632 7003
Nyrokoko, 80x73 cm
Kondition: senare glas slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 juli 2024
kl 18:46:07
15/7 18:41:07
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.