KONST / Litografier / Färglitografi 8873492
nr 887 3492
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi , Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Stockholmsmotiv med Historiska Museet, signerad. EA -81. 34x47
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:38:07
11/4 20:40:02
14/4 18:29:43
200 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant