FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Visningsmonter 5086472

nr 508 6472

Visningsmonter

Lenght: ()

2-delat, längd: 108, djup: 68, höjd: 105 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 250

Monday February 11 2008
at 16:56:38