KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198479
nr 1219 8479
Kai Pihl
(1894-1978), Danmark
Oljemålning, "Röda bordet", Signerad -72. Olja på duk, 30x35
Kai Pihl, dansk bildkonstnär född 1894, död 1978.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:34:26
26/11 18:57:12