KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 13546024
nr 1354 6024
Jan Stenmark
(f. 1949), Sverige
Grafiskt blad, Signerad, numrerad 6/150, "Hästen var ett populärt utflyktsmål" mm: 45x39cm
Jan Stenmark, svensk konstnär född i Norrköping 1949.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:33:34
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr