KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7585259
nr 758 5259
Etsning
Erik Olsson, Sanda, Gotland, signerad, -76, motivets mått: 17x49
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 maj 2012
kl 17:22:33
100 kr
250 kr
250 kr
350 kr
350 kr
450 kr