ART / Oil paintings / Oil painting 7663377
nr 766 3377
OIL PAINTING
18th century, Försäljare, 40 x 50,
1700-tal, Försäljare, 40 x 50
Condition: slitage, skador
4000
SEK 3300
Monday July 2 2012
at 17:48:03
23/6 21:51:06
3.200 kr
2/7 15:15:11