KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15538055
nr 1553 8055
Oidentifierad konstnär. Signerad A Hult, Sommarlandskap. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 74x105 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:40:34
25/7 20:44:50