ART / Oil paintings / Oil painting 17475331
nr 1747 5331
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad Lundell, modell, outer dimensions including frame: 42x31,
Oidentifierad konstnär. Signerad Lundell, modell. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 42x31 cm
300
SEK 300
Monday December 8 2025
at 18:49:54
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)