KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16034213

nr 1603 4213

Frans Lindström

(1874-1954), Sverige

Signerad, akvarell, Birger Jarlsgatan, bladets mått: 18x24 cm, yttermått inklusive ram: 26x34 cm

Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:03:03

Frans Lindström

Läs mer om Frans Lindström