ART / Lithographs / Litograph in colors 10562147
nr 1056 2147
LITOGRAPH IN COLORS
signed, 82/150, sheet: 64x47,
Signerad, 82/150, bladets mått: 64x47
SEK 100
Monday September 19 2016
at 20:04:17
18/9 08:24:31