MÖBLER / Bord / Lampbord 10357641
nr 1035 7641
Lampbord
med tidningshylla, på hjul, längd: 62 cm, djup: 33 cm, höjd: 50 cm, teak
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 maj 2016
kl 18:45:43
28/4 13:06:53
150 kr
28/4 17:16:18